MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp med spegeldörr 14965165

nr 1496 5165

Skåp med spegeldörr

omkring 1900, mahogny. Längd: 81. Djup: 54 cm. Höjd: 218 cm

Kondition: slitage, skador, låst

Utrop:

1.500 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 17 oktober 2022
kl 19:01:17